Dzień Kobiet w kujawsko-pomorskim

dzien-kobiet-kujawsko-pomorskie-agroturystyka

Zastanawiasz się, jak oryginalnie spędzić ten wyjątkowy dzień? Chciałabyś zrobić coś dla siebie i jednocześnie świetnie się przy tym bawić? W takim razie zapraszamy do kujawsko-pomorskiego, gdzie na pewno nie zabraknie wyjątkowych atrakcji. A jeśli chcesz znaleźć nocleg na ten szalony weekend, to zapraszamy:
Gospodarstwo agroturystyczne kujawsko-pomorskie http://orzechowyjar.pl/oferta/ noclegi , wypoczynek,agroturystyka

 

Jak prawdziwe królowe na zamku

W tym roku doskonałą atrakcję na Dzień Kobiet stanowi wydarzenie o wdzięcznej nazwie: „Kobiety na zamku u Anny Wazówny”, które będzie miało miejsce 6 marca. Nie daj się jednak zwieść pozorom, wyobrażając sobie dzień pełen zbytku i luksusów. To wydarzenie to idealna okazja na spędzenie Twojego święta w oryginalny sposób, czyli aktywnie. Dlaczego? Ponieważ rozchodzi się tu o marsz nordic walking. Ale co do tego wszystkiego ma zamek w Golubiu? Bo to właśnie tam zacznie się i skończy ten wyjątkowy marsz.

 

Jakie atrakcje czekają Cię na Zamku Golubskim?

Nordic walking to przede wszystkim świetny sposób na spędzenie wolnego czasu lub, tak jak w tym przypadku, na oryginalne świętowanie. Jedna korzyść jest oczywista – ruch na świeżym powietrzu. Drugą jest spędzenie czasu w świetnym towarzystwie, czyli wśród kobiet, które tak jak Ty, chcą od życia czegoś więcej. Wzięcie udziału w marszu to doskonały pomysł na oderwanie się od codziennych trosk. Przepiękne widoki, które napotkasz na swojej drodze z pewnością przyniosą Ci ukojenie i relaks.

Po marszu Restauracja Zamkowa zaprasza wszystkie uczestniczki na poczęstunek w postaci ciasta, herbaty, kawy i lampki szampana. Nie obejdzie się również bez losowania nagród. Jedną z nich sponsoruje właśnie Zamek Golubski, a są to trzy 2-osobowe wejściówki na Turniej Rycerski organizowany w murach zamku.

Dodatkowo dla chętnych zorganizowano nocleg z soboty na niedzielę w promocyjnej cenie. Będzie okazja do wieczornego zwiedzania zamku, ujrzenia ducha Anny Wazówna i wzięcia udziału w ognisku na dziedzińcu zamkowym. A zaraz po śniadaniu pora wyruszać w trasę.

zamek-golubski-agroturystyka-kujawsko-pomorskie

 

Weekend w gospodarstwie agroturystycznym

Nie jesteś z okolic i chcesz zawitać do nas na cały weekend. W takim razie zapraszamy Cię do Orzechowego Jaru, który oddalony jest od zamku o zaledwie 10 min jazdy samochodem. Znajdziesz u nas pyszne domowe jedzenie, komfortowe noclegi i przepiękne widoki. Zobacz, jak cudownie jest świętować Dzień Kobiet w kujawsko-pomorskim.